Меблевий салон Sekretnica - втілення європейської якості і стилю!
Затишок, комфорт, зручність в будинку або офісі починається з правильного планування і грамотного вибору дизайну приміщення. Меблі, які ви встановлюєте в приміщенні, повинні приносити вам задоволення і слугувати роками. Тільки в цьому випадку ви будете почувати себе в гармонії з навколишнім простором.

І саме вірно підібраний меблевий салон допоможе вам якісно реалізувати всі ваші задуми та ідеї в будинку або офісі!
Меблі від Sekretnica - ваша ергономіка простору!
Дизайнерські меблі в Україні від бренду Sekretnica - це не просто набір шаф, ящиків та фурнітури. Це творчий процес побудови проекту планування приміщення виходячи з індивідуальних переваг замовника. Це комплексний підхід до вибору колірної концепції. Це професійне виготовлення на кращому обладнанні з якісних імпортних і українських матеріалів. Це компетентна установка з виводом усіх сантехнічних, електричних, вентиляційних сполучень.

Для нас завжди на першому місці правильна математика простору в інтер'єрі:

1. При виготовленні меблів на замовлення ми завжди приділяємо особливу увагу анкетуванню. Ми повинні зробити такі меблі, які ви будете до вподоби.

2. Ми заощаджуемо ваші гроші і ваш час. Створюючи дизайн кухні або розробляючи ідеї гардеробної кімнати, ми максимально прагнемо зберегти місце без шкоди стильовим рішенням. Саме з нашими меблями ви отримаєте максимум місця для дорогих вам речей без нагромадження в будинку або офісі.


3. «Мода проходить, стиль вічний.» Слова відомого модельєра Ів Сен-Лорана не втрачають актуальність. І для нас це не просто гучна заява. Ми виготовляємо такі корпусні меблі, які не втратять свою стильову родзинку навіть через десятки років.
«У вас, напевно, дуже високі ціни. » - ми часто чуємо від наших клієнтів. Хоча ми пропонуємо корпусні меблі і кухні під замовлення в Одесі і Києві саме українського виробництва, у нас лише європейська якість, яку ми забезпечуємо за рахунок педантичного вибору висококласних матеріалів.

Кожен клієнт може створити неповторний дизайн інтер'єру як просторого пентхауса, так і компактної смарт квартири завдяки нашому експертному підходу до ергономіки простору.